Hundvårdsprodukter med rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Vård & hygien: 30 artiklar

Wahl professional Arco Pro Klippmaskin

Wahl professional Arco Pro Klippmaskin, 1 utbytbart batteri

  • För medelstora hundar och katter
  • För helklippning och detaljarbete
  • Kraftfullt utbytbart litiumjonbatteri
1 572 kr 1 747 kr

Gratis frakt fram till 12. oktober

Bactazol Universalrengöring

Bactazol Universalrengöring, 500 ml

  • Lätt alkalisk
  • Frisk citrusdoft
  • För hem & djurmiljö
72 kr 80 kr (144 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Canosept Öronvård Fingerpads för Hundar

Canosept Öronvård Fingerpads för Hundar, 50 Stycken

  • Rengörande och deodoriserande
  • Enkel att använda
  • För den yttre hörselgången
114 kr 127 kr (2 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Blade Ice - 4in1 Spray

Wahl professional Blade Ice -​ 4in1 Spray, 400 ml

  • Väldigt effektiv
  • Kylar den heta metallen
  • Minskar friktionen
103 kr 115 kr (258 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär #7, 3,2 mm

Wahl professional Skär #7, 3,2 mm

  • För Snap-on-maskiner
  • Snabbt byte
  • Håller sig behagligt sval
469 kr 522 kr

Leverans till 12. oktober

Batteriklippmaskin Durati Pro, 2 Batterier

Aesculap Batteriklippmaskin Durati Pro, 2 Batterier

  • Limited Edition i svart/brons
  • Tar även bort tovor
  • Inklusive 2 batterier
3 452 kr 3 836 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Aesculap Favorita CLi 2 Batterier + Skär GT770D

Aesculap Favorita CLi 2 Batterier + Skär GT770D

  • Limited Edition-design
  • För hel- & delklippning
  • Inklusive 2 batterier
3 976 kr 4 418 kr

Gratis frakt fram till 12. oktober

Nature’s Miracle Fläck- & Luktborttagare Hund

Nature’s Miracle Fläck-​ & Luktborttagare Hund, 946 ml

  • Intensiv effekt
  • För textilier, möbler & golv
  • Säker för husdjur
197 kr 219 kr (208 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Nature’s Miracle Fläck- & Luktborttagare Hund Melon

Nature’s Miracle Fläck-​ & Luktborttagare Hund Melon, 946 ml

  • För textilier & golv
  • Bioenzymatisk formula
  • Säker för djur
165 kr 184 kr (174 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Smart Clip

Wahl professional Smart Clip

  • 3,5 h batteritid - för långvarigt arbete
  • 6 000 varv/min. - jämn klippning
  • Digital display - håll koll på batterinivån
834 kr 927 kr

Leverans till 12. oktober

Påskjutningskammar i Rostfritt Stål i Förvaringsbox

Wahl professional Påskjutningskammar i Rostfritt Stål i Förvaringsbox

  • Av rostfritt stål
  • För WAHL Super Groom, Creativa och Bravura
  • I praktisk förvaringsbox
343 kr 382 kr (853 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

ARKA Pipi-Way Hund

ARKA Pipi-​Way Hund, 750 ml

  • Tar bort fläckar och lukter
  • Effektivt mot avföring, urin, saliv med mera
  • Biologisk och ofarlig
103 kr 115 kr (137 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Canosept Sårspray för Hundar

Canosept Sårspray för Hundar, 75 ml

  • Fettfri
  • Enkel att använda
  • Svider inte
114 kr 127 kr (1 520 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Canosept Tandvård Fingerpads för Hundar

Canosept Tandvård Fingerpads för Hundar, 50 Stycken

  • Enkel rengöring
  • För hundens alla tänder
  • Praktisk på resan
114 kr 127 kr (2 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional KM Supera Pet

Wahl professional KM Supera Pet

  • Med 2 batterier (utbytbart batteri)
  • 2 hastighetsnivåer
  • Lätt & ergonomisk design
2 981 kr 3 313 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Wahl professional Skär Coarse Blade, 0,7 - 3 mm Grovtandat

Wahl professional Skär Coarse Blade, 0,7 -​ 3 mm Grovtandat

  • Av rostfritt stål
  • Skärbredd 46 mm
  • Tillverkad i Tyskland
379 kr 422 kr

Leverans till 12. oktober

Canosept Hudvårdsspray för Hundar

Canosept Hudvårdsspray för Hundar, 250 ml

  • Mild och naturlig
  • Stödjer vid klåda
  • Passar även andra husdjur
114 kr 127 kr (456 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Canosept Sårgel för Hundar

Canosept Sårgel för Hundar, 20 ml

  • Svider inte
  • Även som ärrgel
  • Färg- och luktlös
155 kr 173 kr (7 750 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Canosept Tandvårdsspray för Hundar

Canosept Tandvårdsspray för Hundar, 100 ml

  • Enkel rengöring av hundens tänder
  • Hjälper vid dålig andedräkt
  • Enkel att använda
114 kr 127 kr (1 140 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Easy Pro+

Wahl professional Easy Pro+

  • Avsköljbart huvud - snabb rengöring
  • 2 h litiumbatteri - flexibel trimning
  • USB-A-laddningskabel - kan laddas universellt
416 kr 463 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Klotång

Wahl professional Klotång

  • För medelstora och stora hundar
  • Liten och smidig
  • Vass skäryta i rostfritt stål
77 kr 86 kr

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Skär #30, 0,5 mm

Wahl professional Skär #30, 0,5 mm

  • Av High-Carbon-rostfritt stål
  • Slitstark och robust
  • Tillverkad i Tyskland
449 kr 499 kr

Leverans till 12. oktober

Ardap Fästingborttagare 3-pack

Ardap Fästingborttagare 3-​pack

  • 3 krokstorlekar
  • Säker borttagning
  • Enkel att använda
82 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

Nature’s Miracle Fläck- & Luktborttagare Hund Citrusdoft

Nature’s Miracle Fläck-​ & Luktborttagare Hund Citrusdoft, 709 ml

  • Patenterad bioenzymatisk formula
  • För textilier & golv
  • Säker för djur
144 kr 161 kr (203 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Lila

Foolee One Ryktborste Lila, S

  • Minskar kringflygande hår
  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Utbytbara kammar
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Mörkgrå

Foolee One Ryktborste Mörkgrå, S

  • Utbytbara kammar
  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Minskar kringflygande hår
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Foolee One Ryktborste Chocolate

Foolee One Ryktborste Chocolate, L

  • Avlägsnar döda hårstrån
  • Utbytbara kammar
  • För hundar, katter & smådjur
46 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Purapep Care Manukabalsam

Purapep Care Manukabalsam, 50 ml

  • Vårdar & skyddar hud, nos, öron & tassar
  • Med 25 % manukahonung (MGO 250+) & sheasmör
  • 100 % naturliga ingredienser, ofarligt att slicka i sig
165 kr 184 kr (3 300 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Canosept Tassvård för Hundar

Canosept Tassvård för Hundar, 75 g

  • Vårdande och återfuktande
  • Absorberas snabbt utan fet hinna
  • Praktisk applicering
114 kr 127 kr (1 520 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wahl professional Fidela Trimmer

Wahl professional Fidela Trimmer

  • Vikt 141 g - extremt smidig
  • 0,4 mm klipplängd - högsta precision
  • USB-C-laddning - modern och snabb
625 kr 695 kr

Leverans till 12. oktober