Helfoder för äldre marsvin

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper
Filter

Senior: 3 artiklar

JR Farm Marsvinsfestmåltid

JR Farm Marsvinsfestmåltid, 1,20 kg

  • Spannmålsfri
  • Hög råfiberhalt
  • Naturlig & artanpassad
61 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Cavia Nature Marsvin

Versele laga Cavia Nature Marsvin, 2,30 kg

  • För marsvin
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
184 kr (80 kr / kg)

Leverans till 19. november

Versele laga Cavia Nature Marsvin

Versele laga Cavia Nature Marsvin, 700 g

  • För marsvin
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
69 kr (99 kr / kg)

Leverans till 20. november