Helfoder för vuxna marsvin

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper
Filter

Adult: 20 artiklar

Bunny GastroBalance

Bunny GastroBalance, 200 g

  • Stödjer normal matsmältningsfunktion
  • Med salviablad, kamomillblommor och fänkålsfrön
  • Utan tillsatta färg- och konserveringsmedel
69 kr (345 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Wellness Grönsaker

JR Farm Wellness Grönsaker, 600 g

  • Ärtor, morötter & rödbeta
  • Lättsmält
  • Rik på vitaminer
63 kr (105 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Super Gnagarfoder Hink

JR Farm Super Gnagarfoder Hink, 2,50 kg

  • Högkvalitativt helfoder
  • Med grönsaker & spannmål
  • Artanpassat & naturligt
146 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Crispy Muesli Marsvin MS

Versele laga Crispy Muesli Marsvin MS, 2,50 kg

  • För marsvin
  • Med smakrika pellets
  • Med extra vitamin C
92 kr (37 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny UroVital

Bunny UroVital, 200 g

  • Stödjer urinorganens normala funktion
  • Med puktörne- och persiljerot
  • Låg kalciumhalt
69 kr (345 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny BronchoPlus

Bunny BronchoPlus, 200 g

  • Stödjer luftvägarnas normala funktion
  • Med anisfrön, svartkummin och lakritsrot
  • Innehåller islandslav
69 kr (345 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Allgäuer FrischGrün Snack

Bunny Allgäuer FrischGrün Snack, 200 g

  • Fiberrikt godis
  • Främjar normal matsmältning
  • Stödjer tandvården
34 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Cavia Complete Marsvin

Versele laga Cavia Complete Marsvin, 1,75 kg

  • För marsvin
  • Rik på vitamin C & långa fibrer
  • Stödjer konditionen
196 kr (112 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Cavia Complete Marsvin

Versele laga Cavia Complete Marsvin, 500 g

  • För marsvin
  • Rik på vitamin C & långa fibrer
  • Stödjer konditionen
69 kr (138 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Super Gnagarfoder

JR Farm Super Gnagarfoder, 2,50 kg

  • För marsvin & dvärgkaniner
  • Med mineraler & vitaminer
  • Artanpassad sammansättning
115 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Super Gnagarfoder

JR Farm Super Gnagarfoder, 1 kg

  • Med grönsaker & spannmål
  • Rik på vitaminer & mineraler
  • Artanpassad blandning
58 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

MeerschweinchenTraum SPECIAL EDITION FLOWERS

Bunny MeerschweinchenTraum SPECIAL EDITION FLOWERS, 1,50 kg

  • Från 5 månaders ålder
  • Perfekt 3-fibermix
  • Med många läckra blommor
161 kr (107 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Grainless Mix Marsvin

JR Farm Grainless Mix Marsvin, 650 g

  • Med gräs, grönsaker & quads
  • Med extra vitamin C
  • Hög råfiberhalt
57 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Super Gnagarfoder

JR Farm Super Gnagarfoder, 5 kg

  • För marsvin & dvärgkaniner
  • Artanpassad sammansättning
  • Högt vitamininnehåll
219 kr (44 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Grainless Örter Marsvin

JR Farm Grainless Örter Marsvin, 400 g

  • 100 procent spannmålsfri
  • Hög råfiberhalt
  • Gräs, örter & grönsaker
63 kr (158 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Marsvinsfestmåltid

JR Farm Marsvinsfestmåltid, 1,20 kg

  • Spannmålsfri
  • Hög råfiberhalt
  • Naturlig & artanpassad
61 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny ProFIT

Bunny ProFIT, 200 g

  • Stödjer kroppens normala funktioner
  • Passar bra i stressituationer
  • Utan tillsatta färg- och konserveringsmedel
69 kr (345 kr / kg)

Leverans till 06. november

Bunny MeerschweinchenTraum BASIC

Bunny MeerschweinchenTraum BASIC, 4 kg

  • Artanpassad sammansättning
  • Perfekt förhållande mellan råfiber och stärkelse
  • 3-fibermix för perfekt tandslitage
347 kr (87 kr / kg)

Leverans till 05. november

Versele laga Cavia Nature Marsvin

Versele laga Cavia Nature Marsvin, 2,30 kg

  • För marsvin
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
184 kr (80 kr / kg)

Leverans till 19. november

Versele laga Cavia Nature Marsvin

Versele laga Cavia Nature Marsvin, 700 g

  • För marsvin
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
69 kr (99 kr / kg)

Leverans till 20. november