Helfoder för äldre smådjur

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak
Filter

Senior: 6 artiklar

Versele laga Cuni Adult Complete Kanin

Versele laga Cuni Adult Complete Kanin, 1,75 kg

  • För vuxna kaniner
  • Rik på fibrer
  • Med morötter & örter
201 kr 212 kr (115 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny KaninchenTraum SENIOR

Bunny KaninchenTraum SENIOR, 1,50 kg

  • Från 6 års ålder
  • Högkvalitativt helfoder
  • Med indisk rökelse, ginseng och ginkgo
161 kr (107 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Crispy Muesli Kaniner

Versele laga Crispy Muesli Kaniner, 2,8 kg (2,80 kg)

  • För dvärgkaniner & kaniner
  • Med smakrika pellets
  • För en god tarmfunktion
92 kr (33 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Cuni Nature Kanin

Versele laga Cuni Nature Kanin, 2,30 kg

  • För vuxna kaniner
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
201 kr (87 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Cuni Nature Kanin

Versele laga Cuni Nature Kanin, 700 g

  • För vuxna kaniner
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
69 kr (99 kr / kg)

Leverans till 20. november

Versele laga Cuni Nature R-Balance Kanin

Versele laga Cuni Nature R-​Balance Kanin, 1 kg

  • För känsliga kaniner
  • Med örter & gräs
  • Fiberrik med morötter & timotej
115 kr (115 kr / kg)

Leverans till 19. november