Foder för unga smådjur
Junior: 8 artiklar
Versele laga Cuni Adult Complete Kanin, 1,75 kg
- För vuxna kaniner
- Rik på fibrer
- Med morötter & örter
190 kr 212 kr (109 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Bunny KaninchenTraum YOUNG, 4 kg
- För dvärgkaniner upp till 6 månaders ålder
- 63 olika växtarter från obehandlade ängar
- Värdefullt inulin stödjer en normal tarmflora
333 kr 370 kr (83 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Versele laga Cuni Junior Complete Kaninfoder, 500 g
- För kaniner 0-8 månader
- Med kalcium, proteiner & vitaminer
- Främjar matsmältningen
51 kr 57 kr (102 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Versele laga Crispy Muesli Kaniner, 2,8 kg (2,80 kg)
- För dvärgkaniner & kaniner
- Med smakrika pellets
- För en god tarmfunktion
82 kr 92 kr (29 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Versele laga Cuni Nature Kanin, 2,30 kg
- För vuxna kaniner
- Med grönsaker & gräs
- Rik på vitaminer & mineraler
180 kr 201 kr (78 kr / kg)
Leverans till 09. oktober
Versele laga Cuni Nature R-Balance Kanin, 1 kg
- För känsliga kaniner
- Med örter & gräs
- Fiberrik med morötter & timotej
103 kr 115 kr (103 kr / kg)
Leverans till 19. november
Versele laga Cuni Nature Kanin, 700 g
- För vuxna kaniner
- Med grönsaker & gräs
- Rik på vitaminer & mineraler
62 kr 69 kr (89 kr / kg)
Leverans till 20. november
Versele laga Cuni Junior Nature Kanin, 2,30 kg
- För dvärgkaniner upp till 8 månader
- Med grönsaker & gräs
- Rik på vitaminer & mineraler
165 kr 184 kr (72 kr / kg)
Leverans till 10. november
Senaste artiklarna:
Upptäck Zoolini:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 10.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering