Snacks för smådjur

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smådjur Smak Egenskaper
Filter

Snacks: 1 - 30 av 108 artiklar

Bunny TIMOTHY

Bunny TIMOTHY, 3 kg

  • För jämnt tandslitage
  • Hög råfiberhalt främjar normal tarmfunktion
  • Perfekt kalcium-fosforhalt
196 kr (65 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny Botanicals Mid Mix

Bunny Botanicals Mid Mix, Groblad och rosenblommor (120 g)

  • För dvärgkaniner, marsvin, deguer och chinchillor
  • Med utvalda läckra ingredienser
  • Utan färg- och konserveringsmedel
80 kr (667 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Kex med Bett

Bunny Kex med Bett, Frukt (50 g)

  • Extra krispigt och knaprigt
  • Passar även bra som belöning
  • Med inulin
40 kr (800 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Das wurmt

Bunny Das wurmt, 60 g

  • Proteinrikt godis
  • Med omegafettsyror
  • 100 % naturligt
51 kr (850 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Blomsteräng

JR Farm Blomsteräng, 100 g

  • Skonsamt torkad
  • Högt vitamininnehåll
  • Stödjer en naturlig matsmältning
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Örtspecial

JR Farm Örtspecial, 500 g

  • Artanpassat grovfoder
  • För daglig utfodring
  • För gnagare & dvärgkaniner
64 kr (128 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Sommarfält

JR Farm Sommarfält, 100 g

  • Högkvalitativt grovfoder
  • Med ringbloms- & rosenblad
  • För gnagare & dvärgkaniner
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny UroLowCalcium

Bunny UroLowCalcium, 800 g

  • Stödjer urinorganens normala funktion
  • Med utvalda vegetabiliska ingredienser
  • Låg kalciumhalt
115 kr (144 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Maskrosrötter

JR Farm Maskrosrötter, 50 g

  • Främjar tandslitage
  • Stödjer matsmältning
  • Ger variation
40 kr (800 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Ärtflingor

JR Farm Ärtflingor, 200 g

  • Fiberrik
  • Högt vitamininnehåll
  • Rik på protein
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Chinchilla Blomsterträdgård

JR Farm Chinchilla Blomsterträdgård, 50 g

  • Ringblomma, kamomill & mer
  • Energisnål
  • Hög råfiberhalt
40 kr (800 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Crispy Snack

Bunny Crispy Snack, Grönsaker (30 g)

  • Utvalda ingredienser
  • För daglig utfodring
  • Även som belöning
46 kr (1 533 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny My Little Sweetheart

Bunny My Little Sweetheart, Maskros (30 g)

  • Söt hjärtform
  • Som godis och belöning
  • Utan tillsatt socker
28 kr (933 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Maskros

JR Farm Maskros, 100 g

  • För daglig utfodring
  • Stödjer naturlig matsmältning
  • För gnagare & dvärgkaniner
40 kr (400 kr / kg)

Leverans till 11. november

Kaninfoder Kräcker® Trio-Mix Grönsaker, Nötter, Skogsbär

Vitakraft Kaninfoder Kräcker® Trio-​Mix Grönsaker, Nötter, Skogsbär, 3 Stycken

  • Med 3 olika sorter
  • Enkel fastsättning
  • Utan tillsatt socker
29 kr (10 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Hökakor Maskros

JR Farm Hökakor Maskros, 75 g

  • Med maskros & ringblomma
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Spannmålsfri
36 kr (480 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny HerbalAid

Bunny HerbalAid, 120 g

  • För dvärgkaniner, marsvin, deguer och chinchillor
  • Pulver för tillredning av gröt
  • Inklusive matningsspruta
69 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Gräshoppsmix

Bunny Gräshoppsmix, 50 g

  • För hamstrar, dvärghamstrar, tammöss, ökenmöss och råttor
  • Rikt på protein
  • 100 % naturligt
46 kr (920 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Morotsblast

JR Farm Morotsblast, 100 g

  • Morotsblast & morotsbitar
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Extra betakaroten
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

bunny Botanicals Maxi Mix

Bunny bunny Botanicals Maxi Mix, Hallonblad och blåklintsblommor (400 g)

  • 100 % naturligt
  • Fritt från pellets och extrudat
  • För dvärgkaniner, marsvin, chinchillor och deguer
127 kr (318 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Johannesbröd

JR Farm Johannesbröd, 200 g

  • 100 procent naturlig
  • Stödjer matsmältningen
  • Rik på kalcium & fosfor
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny ImmunPower

Bunny ImmunPower, 200 g

  • Med bipollen och propolis
  • Noggrant utvalda ingredienser
  • Utan konserveringsmedel
69 kr (345 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Gnagarsnack Party Rollis

Vitakraft Gnagarsnack Party Rollis, 500 g

  • Rent vegetabiliska ingredienser
  • Artanpassad råfiberhalt
  • Låg kalciumhalt
46 kr (92 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Groblad

JR Farm Groblad, 100 g

  • Groblad & blåklint
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Stödjer en sund matsmältning
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Drops Mix

JR Farm Grainless Drops Mix, 140 g

  • Perfekt som belöning
  • Spannmålsfri
  • Utan tillsatt socker
28 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Blomhjärta

JR Farm Grainless Blomhjärta, 90 g

  • Utan spannmål
  • Med värdefulla örter
  • Perfekt sysselsättning för gnagare
28 kr (311 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny AntiHairball Cracker

Bunny AntiHairball Cracker, 100 g

  • Med linkaka och papaya
  • Stödjer normal tarmfunktion
  • Främjar utsöndringen av svalt hår
92 kr (920 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Crispy Snack Popcorn

Versele laga Crispy Snack Popcorn, 550 g

  • För kaniner & gnagare
  • Med grönsaksbitar
  • Med krispiga flingor
40 kr (73 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grainless Ringblomshjärta

JR Farm Grainless Ringblomshjärta, 105 g

  • Med örter & grönsaker
  • Utan spannmål
  • Perfekt att mata ur handen
28 kr (267 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Fältörter

JR Farm Fältörter, 200 g

  • Rik på vitaminer & mineraler
  • För alla gnagare & dvärgkaniner
  • Hög råfiberhalt
40 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober