The Goodstuff

The Goodstuff

Inspirerat av naturen, skapat för din vän - med högkvalitativt foder från The Goodstuff kan du ge din hund och katt en naturlig och artanpassad kost.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Djurslag Smak Livsfas Förpackningstyp
Filter

The Goodstuff: 1 - 30 av 31 artiklar

KYCKLING & ZUCCHINI våtfoder - för vuxna hundar

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI våtfoder -​ för vuxna hundar, 800 g

  • Med inre av hög kvalitet
  • Lokalt tillgängliga frukt & grönsaker
  • Utvalda örter
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

The goodstuff Våtfoder med Kyckling

The goodstuff Våtfoder med Kyckling, 800 g

  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Monoprotein
  • Spannmålsfritt
66 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

KYCKLING & ZUCCHINI Våtmat för vuxna katter

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtmat för vuxna katter, 400 g

  • Enkel & högkvalitativ design
  • 70% färskt kött & inälvor
  • Naturligt konserverad i egen buljong
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Nötkött med Morot & Äpple - Våtfoder för Vuxna Hundar

The goodstuff Nötkött med Morot & Äpple -​ Våtfoder för Vuxna Hundar, 800 g

  • För alla raser & storlekar
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan spannmål
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

The goodstuff Våtfoder med Kyckling & Lax

The goodstuff Våtfoder med Kyckling & Lax, 400 g

  • 50% kycklingkött & slaktbiprodukter
  • 24% färsk lax
  • Med taurin & kattmynta
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

The goodstuff Våtfoder Kalkon med Morot & Äpple

The goodstuff Våtfoder Kalkon med Morot & Äpple, 400 g

  • 70% rent muskelkött & slaktbiprodukter
  • Med frukt, grönsaker & örter
  • Enbart protein
44 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtfoder för Valpar

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtfoder för Valpar, 800 g

  • Single-Protein-foder
  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Upp till 14 månaders ålder
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 29. oktober

The goodstuff KYCKLING Torrfoder - för vuxna hundar

The goodstuff KYCKLING Torrfoder -​ för vuxna hundar, 12,50 kg

  • Rik på färskt kött
  • Med amarant
  • Ny fräsch mix-metod
927 kr (74 kr / kg)

Leverans till 15. oktober

The goodstuff Anka & Kyckling med Pumpa

The goodstuff Anka & Kyckling med Pumpa, 200 g

  • 66 % kött - anka & kyckling
  • Utan spannmål & tillsatt socker
  • Med pumpa & kattmynta
24 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder Kalkon med Pumpa

The goodstuff Våtfoder Kalkon med Pumpa, 400 g

  • Även för näringskänsliga katter
  • Särskilt hög kötthalt
  • Utan spannmål
44 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder med Lamm, Zucchini & Äpple

The goodstuff Våtfoder med Lamm, Zucchini & Äpple, 800 g

  • Alternativ till rått kött
  • Utan spannmål
  • Single-Protein
75 kr (94 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder med Kyckling & Sill

The goodstuff Våtfoder med Kyckling & Sill, 400 g

  • Intensiv smak
  • 50% kyckling & 24% sill
  • Låg fetthalt
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder med Nötkött

The goodstuff Våtfoder med Nötkött, 800 g

  • Bästa muskelköttet från nötkött
  • Alternativ till rått kött
  • Utan konstgjorda tillsatser
66 kr (83 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

The goodstuff NÖT Torrfoder - för vuxna hundar

The goodstuff NÖT Torrfoder -​ för vuxna hundar, 12,50 kg

  • Lämplig för alla raser
  • Fresh mix-metod
  • Utan spannmål
1 050 kr (84 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

The goodstuff Lamm & Kyckling med Zucchini

The goodstuff Lamm & Kyckling med Zucchini, 400 g

  • 66 % kött - lamm & kyckling
  • Utan spannmål & tillsatt socker
  • Med zucchini & kattmynta
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff LAX Torrfoder - för vuxna hundar

The goodstuff LAX Torrfoder -​ för vuxna hundar, 2,50 kg

  • Lågt glykemiskt index
  • Med regional frukt, örter & grönsaker
  • Fresh mix-metod
301 kr (120 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

The goodstuff Anka med Pumpa & Äpple Våtfoder

The goodstuff Anka med Pumpa & Äpple Våtfoder, 400 g

  • Hög kötthalt
  • Från regional produktion
  • Med frukt, grönsaker & örter
51 kr (128 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Minis - Lax Vuxen, Torrfoder

The goodstuff Minis -​ Lax Vuxen, Torrfoder, 1 kg

  • Utan spannmål
  • Super premium-kvalitet
  • Protein från endast en källa
155 kr (155 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

The goodstuff KYCKLING Torrfoder - Senior & Light

The goodstuff KYCKLING Torrfoder -​ Senior & Light, 12,50 kg

  • Rik på färskt kött
  • Med kondroitin & glukosamin
  • Utan spannmål
927 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

The goodstuff Vildbitar

The goodstuff Vildbitar, 150 g

  • Rent naturliga ingredienser
  • Single Protein
  • Lätta att tugga
107 kr (713 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Vilt & Kyckling med Tranbär

The goodstuff Vilt & Kyckling med Tranbär, 400 g

  • 66 % kött - vilt & kyckling
  • Utan spannmål & tillsatt socker
  • Med tranbär & kattmynta
48 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder Viltkött med Tranbär & Äpple

The goodstuff Våtfoder Viltkött med Tranbär & Äpple, 400 g

  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Även för näringskänsliga hundar
  • Skonsamt tillagad
51 kr (128 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Biffbitar

The goodstuff Biffbitar, 150 g

  • Naturligt torkad
  • Bästa nötköttet
  • Sockerfri
88 kr (587 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff NÖTKÖTT & MOROT Våtmat för vuxna katter

The goodstuff NÖTKÖTT & MOROT Våtmat för vuxna katter, 400 g

  • 70 % färskt muskelkött & inälvor
  • Spannmålsfri & aromfri
  • Naturligt konserverad
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff LAX Torrfoder - Senior & Light

The goodstuff LAX Torrfoder -​ Senior & Light, 12,50 kg

  • Tillverkad utan spannmål
  • Lågt glykemiskt index
  • Super premium foder
1 160 kr (93 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

The goodstuff Minis - Nötkött Vuxen, Torrfoder

The goodstuff Minis -​ Nötkött Vuxen, Torrfoder, 1 kg

  • Tillverkad av högkvalitativt muskelkött
  • Med amarant, frukt, grönsaker & örter
  • Låg fetthalt & spannmålsfritt
150 kr (150 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

The goodstuff Nötköttsremsor

The goodstuff Nötköttsremsor, 150 g

  • Hög köttkvalitet
  • Rent naturligt
  • Utan spannmål
88 kr (587 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff KYCKLING Torrfoder - Puppy/Junior

The goodstuff KYCKLING Torrfoder -​ Puppy/Junior, 12,50 kg

  • För valpar upp till 14 månader
  • Rik på färskt kött
  • Gjord utan spannmål
927 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

The goodstuff Minis - Kyckling Vuxen, Torrfoder

The goodstuff Minis -​ Kyckling Vuxen, Torrfoder, 1 kg

  • Rik på vitaminer & näringsämnen
  • Enkelt recept
  • En källa till protein
132 kr (132 kr / kg)

Leverans till 15. oktober

The goodstuff LAX Torrfoder - Puppy/Junior

The goodstuff LAX Torrfoder -​ Puppy/Junior, 12,50 kg

  • Ny fräsch mix-metod
  • Optimalt proteininnehåll
  • Med utvalda örter
1 160 kr (93 kr / kg)

Leverans till 22. oktober