Våtfoder från The Goodstuff

Våtfoder

Filtrera och sortera

Pris Djurslag Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Våtfoder: 17 artiklar

KYCKLING & ZUCCHINI våtfoder - för vuxna hundar

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI våtfoder -​ för vuxna hundar, 800 g

  • Med inre av hög kvalitet
  • Lokalt tillgängliga frukt & grönsaker
  • Utvalda örter
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

The goodstuff Våtfoder med Kyckling

The goodstuff Våtfoder med Kyckling, 800 g

  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Monoprotein
  • Spannmålsfritt
66 kr (83 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

KYCKLING & ZUCCHINI Våtmat för vuxna katter

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtmat för vuxna katter, 400 g

  • Enkel & högkvalitativ design
  • 70% färskt kött & inälvor
  • Naturligt konserverad i egen buljong
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Nötkött med Morot & Äpple - Våtfoder för Vuxna Hundar

The goodstuff Nötkött med Morot & Äpple -​ Våtfoder för Vuxna Hundar, 800 g

  • För alla raser & storlekar
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan spannmål
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

The goodstuff Våtfoder med Kyckling & Lax

The goodstuff Våtfoder med Kyckling & Lax, 400 g

  • 50% kycklingkött & slaktbiprodukter
  • 24% färsk lax
  • Med taurin & kattmynta
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 29. oktober

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtfoder för Valpar

The goodstuff KYCKLING & ZUCCHINI Våtfoder för Valpar, 800 g

  • Single-Protein-foder
  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Upp till 14 månaders ålder
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 29. oktober

The goodstuff Våtfoder Kalkon med Morot & Äpple

The goodstuff Våtfoder Kalkon med Morot & Äpple, 400 g

  • 70% rent muskelkött & slaktbiprodukter
  • Med frukt, grönsaker & örter
  • Enbart protein
44 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Anka & Kyckling med Pumpa

The goodstuff Anka & Kyckling med Pumpa, 200 g

  • 66 % kött - anka & kyckling
  • Utan spannmål & tillsatt socker
  • Med pumpa & kattmynta
24 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder med Lamm, Zucchini & Äpple

The goodstuff Våtfoder med Lamm, Zucchini & Äpple, 800 g

  • Alternativ till rått kött
  • Utan spannmål
  • Single-Protein
75 kr (94 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder Kalkon med Pumpa

The goodstuff Våtfoder Kalkon med Pumpa, 400 g

  • Även för näringskänsliga katter
  • Särskilt hög kötthalt
  • Utan spannmål
44 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder med Kyckling & Sill

The goodstuff Våtfoder med Kyckling & Sill, 400 g

  • Intensiv smak
  • 50% kyckling & 24% sill
  • Låg fetthalt
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder med Nötkött

The goodstuff Våtfoder med Nötkött, 800 g

  • Bästa muskelköttet från nötkött
  • Alternativ till rått kött
  • Utan konstgjorda tillsatser
66 kr (83 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

The goodstuff Lamm & Kyckling med Zucchini

The goodstuff Lamm & Kyckling med Zucchini, 400 g

  • 66 % kött - lamm & kyckling
  • Utan spannmål & tillsatt socker
  • Med zucchini & kattmynta
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Anka med Pumpa & Äpple Våtfoder

The goodstuff Anka med Pumpa & Äpple Våtfoder, 400 g

  • Hög kötthalt
  • Från regional produktion
  • Med frukt, grönsaker & örter
51 kr (128 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Vilt & Kyckling med Tranbär

The goodstuff Vilt & Kyckling med Tranbär, 400 g

  • 66 % kött - vilt & kyckling
  • Utan spannmål & tillsatt socker
  • Med tranbär & kattmynta
48 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff Våtfoder Viltkött med Tranbär & Äpple

The goodstuff Våtfoder Viltkött med Tranbär & Äpple, 400 g

  • 70% muskelkött & slaktbiprodukter
  • Även för näringskänsliga hundar
  • Skonsamt tillagad
51 kr (128 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

The goodstuff NÖTKÖTT & MOROT Våtmat för vuxna katter

The goodstuff NÖTKÖTT & MOROT Våtmat för vuxna katter, 400 g

  • 70 % färskt muskelkött & inälvor
  • Spannmålsfri & aromfri
  • Naturligt konserverad
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober