Torrfoder särskilt framtaget för katter

Torrfoder särskilt framtaget för katter

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

Torrfoder: 5 artiklar

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Salmon"

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Salmon", 400 g

  • Spannmålsfri
  • Allergivänlig
  • Omega 3 & 6 fettsyror
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Poultry"

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Poultry", 400 g

  • Anti-hårboll effekt
  • Premiumkvalitet
  • 81% animaliskt protein
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Torrmat för katter "Junior Poultry"

Cat's love Torrmat för katter "Junior Poultry", 400 g

  • Med algkalk & safflorolja
  • 71% kötthalt
  • I naturlig gelé
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 13. november

Torrfoder för katter "Adult Turkey & Wild"

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Turkey & Wild", 400 g

  • Med vitamin A & E
  • Anti-hårboll effekt
  • Spannmålsfri
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's love Torrfoder för katter "Senior Duck"

Cat's love Torrfoder för katter "Senior Duck", 400 g

  • Spannmålsfri & allergivänlig
  • Från 10 års ålder
  • Optimalt proteininnehåll
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 13. november