Våtfoder för katter i alla åldrar

Våtfoder för katter i alla åldrar

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

Våtfoder: 25 artiklar

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax & Kyckling"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax & Kyckling", 100 g

  • Spannmålsfri
  • 100% livsmedelskvalitet
  • Med linolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax", 100 g

  • Spannmålsfri formel
  • 100% livsmedelsklass
  • Med linolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Våtfoder Katt ADULT KYCKLING

Cat's love Våtfoder Katt ADULT KYCKLING , 400 g

  • Med linolja & nässlor
  • Utan konstgjorda färger och lockmedel
  • Spannmålsfri
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Kattmat "Adult Pure Beef"

Cat's love Kattmat "Adult Pure Beef", 400 g

  • Sockerfri
  • 100% naturligt
  • Spannmålsfri
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's love Våt kattmat "Adult Turkey Pure"

Cat's love Våt kattmat "Adult Turkey Pure", 400 g

  • Spannmålsfri
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3 och -6
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katter "Junior pure chicken"

Cat's love Våtfoder för Katter "Junior pure chicken", 85 g

  • 71% köttinnehåll från kyckling
  • Recept utan spannmål & socker
  • Med omega 3, omega 6 & algkalcium
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 13. november

Cat's love Våt kattmat "Adult Fish Pure"

Cat's love Våt kattmat "Adult Fish Pure", 400 g

  • Spannmålsfri
  • Hög andel fisk
  • Tillverkad i Österrike
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Våt kattmat "Adult Mix Fish & Chicken"

Cat's love Våt kattmat "Adult Mix Fish & Chicken", 400 g

  • Utan spannmål
  • Med Omega 3 & 6
  • 100% naturligt
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's love Våt kattmat "Adult Mix Kalv & Kalkon"

Cat's love Våt kattmat "Adult Mix Kalv & Kalkon", 400 g

  • Med Omega 3 & 6
  • 100% livsmedelskvalitet
  • Justerat näringsbehov
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Våtmat för katter "Senior Duck"

Cat's love Våtmat för katter "Senior Duck", 400 g

  • Safflorolja & libbsticka
  • Spannmålsfri
  • Från 10 års ålder
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Lax Rent

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Lax Rent, 85 g

  • 100 % naturlig sammansättning
  • Utan tillsatt socker
  • Single protein
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Lax & Kyckling Mix

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Lax & Kyckling Mix, 85 g

  • Med omega-3-fettsyror
  • Rik på protein
  • Med laxolja och persilja
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Kalv & Kalkon Mix

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Kalv & Kalkon Mix, 85 g

  • Hög kötthalt
  • Utan spannmål och tillsatt socker
  • Med en nypa kattmynta
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder JUNIOR Fjäderfä, Eko

Cat's love Katt Våtfoder JUNIOR Fjäderfä, Eko, 100 g

  • Fint BIO-kalkonkött
  • Med kalciumrika äggskal
  • Ålder: 6 veckor - 12 månader
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Kyckling, Eko

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Kyckling, Eko, 100 g

  • Utan spannmål
  • Finaste BIO-ingredienser
  • Fri från lockämnen
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's Love JUNIOR Kalv 400 g

Cat's love Cat's Love JUNIOR Kalv 400 g, 80 (400 g)

  • Från 2 till 12 månaders ålder
  • 92 % kötthalt
  • Med omega-3- och omega-6-fettsyror
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Nötkött, Eko

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Nötkött, Eko, 100 g

  • Utan spannmål och tillsatt socker
  • Bästa BIO-nötkött
  • I naturlig gelé
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Nötkött Rent

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Nötkött Rent, 85 g

  • Hög kötthalt
  • Single protein
  • Med omega-3 och omega-6
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's Love JUNIOR Kalv 200 g

Cat's love Cat's Love JUNIOR Kalv 200 g, 1 st. (200 g)

  • Från 2 till 12 månaders ålder
  • 92 % kötthalt
  • Med omega-3- och omega-6-fettsyror
27 kr (135 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Anka, Eko

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Anka, Eko, 100 g

  • Med kyckling och anka
  • Finaste BIO-kvalitet
  • Utan spannmål och laktos
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Filets våtfoder "Kyckling"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Kyckling", 100 g

  • Perfekt kvalité
  • Med laxolja
  • Spannmålsfritt recept
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's Love JUNIOR Kalv 85 g

Cat's love Cat's Love JUNIOR Kalv 85 g, 1 st. (85 g)

  • Från 2 till 12 månaders ålder
  • 71 % kötthalt
  • Med omega-3- och omega-6-fettsyror
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's Love JUNIOR Kyckling 400 g

Cat's love Cat's Love JUNIOR Kyckling 400 g, 1 st (400 g)

  • Från 2 till 12 månaders ålder
  • 92 % kötthalt
  • Med omega-3- och omega-6-fettsyror
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 13. november

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Multipack, Eko

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Multipack, Eko, 600 g

  • 3 olika sorter
  • 6 påsar à 100 g
  • Finaste BIO-kvalitet
127 kr (212 kr / kg)

Leverans till 13. november

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Multipack

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Multipack, 12 x 85 g (1.020 g)

  • 6 olika sorter
  • Rik på protein
  • Utan spannmål och tillsatt socker
184 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. november