CAT's LOVE

Naturlig smak i livsmedelskvalitet

Artanpassad näring för katter i alla åldrar och raser är en självklarhet för den österrikiska tillverkaren CAT's LOVE: ingredienser i livsmedelskvalitet, huvudsakligen från regional produktion, samt recept med hög andel kött och fisk - utan socker, spannmål eller konstgjorda tillsatser - ger naturlig smak och värdefulla proteiner. Dessutom ska kraven på hållbart företagande uppfyllas hela vägen från råvara till förpackning.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

CAT's LOVE: 1 - 30 av 35 artiklar

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax & Kyckling"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax & Kyckling", 100 g

  • Spannmålsfri
  • 100% livsmedelskvalitet
  • Med linolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Lax", 100 g

  • Spannmålsfri formel
  • 100% livsmedelsklass
  • Med linolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Bites kycklingfilé

Cat's love Pure Bites kycklingfilé, 40 g

  • Hög kötthalt
  • Frystorkad
  • Spannmålsfri
80 kr (2 000 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Kattmat "Adult Pure Beef"

Cat's love Kattmat "Adult Pure Beef", 400 g

  • Sockerfri
  • 100% naturligt
  • Spannmålsfri
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's love Våtfoder Katt ADULT KYCKLING

Cat's love Våtfoder Katt ADULT KYCKLING , 400 g

  • Med linolja & nässlor
  • Utan konstgjorda färger och lockmedel
  • Spannmålsfri
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Våt kattmat "Adult Turkey Pure"

Cat's love Våt kattmat "Adult Turkey Pure", 400 g

  • Spannmålsfri
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3 och -6
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Våtfoder för Katter "Junior pure chicken"

Cat's love Våtfoder för Katter "Junior pure chicken", 85 g

  • 71% köttinnehåll från kyckling
  • Recept utan spannmål & socker
  • Med omega 3, omega 6 & algkalcium
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 13. november

Cat's love Pure Bites laxfilé

Cat's love Pure Bites laxfilé, 50 g

  • Fri från aromer & lockmedel
  • Skonsamt frystorkat
  • 100% singelprotein
80 kr (1 600 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Våt kattmat "Adult Fish Pure"

Cat's love Våt kattmat "Adult Fish Pure", 400 g

  • Spannmålsfri
  • Hög andel fisk
  • Tillverkad i Österrike
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Våt kattmat "Adult Mix Fish & Chicken"

Cat's love Våt kattmat "Adult Mix Fish & Chicken", 400 g

  • Utan spannmål
  • Med Omega 3 & 6
  • 100% naturligt
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Salmon"

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Salmon", 400 g

  • Spannmålsfri
  • Allergivänlig
  • Omega 3 & 6 fettsyror
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Våt kattmat "Adult Mix Kalv & Kalkon"

Cat's love Våt kattmat "Adult Mix Kalv & Kalkon", 400 g

  • Med Omega 3 & 6
  • 100% livsmedelskvalitet
  • Justerat näringsbehov
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Bites Nötkött

Cat's love Pure Bites Nötkött, 40 g

  • Utan några tillsatser
  • Försiktigt frystorkat
  • 100 % enkelprotein
80 kr (2 000 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Poultry"

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Poultry", 400 g

  • Anti-hårboll effekt
  • Premiumkvalitet
  • 81% animaliskt protein
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Våtmat för katter "Senior Duck"

Cat's love Våtmat för katter "Senior Duck", 400 g

  • Safflorolja & libbsticka
  • Spannmålsfri
  • Från 10 års ålder
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Lax Rent

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Lax Rent, 85 g

  • 100 % naturlig sammansättning
  • Utan tillsatt socker
  • Single protein
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Lax & Kyckling Mix

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Lax & Kyckling Mix, 85 g

  • Med omega-3-fettsyror
  • Rik på protein
  • Med laxolja och persilja
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Kalv & Kalkon Mix

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Kalv & Kalkon Mix, 85 g

  • Hög kötthalt
  • Utan spannmål och tillsatt socker
  • Med en nypa kattmynta
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder JUNIOR Fjäderfä, Eko

Cat's love Katt Våtfoder JUNIOR Fjäderfä, Eko, 100 g

  • Fint BIO-kalkonkött
  • Med kalciumrika äggskal
  • Ålder: 6 veckor - 12 månader
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Kyckling, Eko

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Kyckling, Eko, 100 g

  • Utan spannmål
  • Finaste BIO-ingredienser
  • Fri från lockämnen
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's Love JUNIOR Kalv 400 g

Cat's love Cat's Love JUNIOR Kalv 400 g, 80 (400 g)

  • Från 2 till 12 månaders ålder
  • 92 % kötthalt
  • Med omega-3- och omega-6-fettsyror
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Nötkött, Eko

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Nötkött, Eko, 100 g

  • Utan spannmål och tillsatt socker
  • Bästa BIO-nötkött
  • I naturlig gelé
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Nötkött Rent

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Nötkött Rent, 85 g

  • Hög kötthalt
  • Single protein
  • Med omega-3 och omega-6
14 kr (165 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Anka, Eko

Cat's love Katt Våtfoder ADULT Anka, Eko, 100 g

  • Med kyckling och anka
  • Finaste BIO-kvalitet
  • Utan spannmål och laktos
20 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's Love JUNIOR Kalv 200 g

Cat's love Cat's Love JUNIOR Kalv 200 g, 1 st. (200 g)

  • Från 2 till 12 månaders ålder
  • 92 % kötthalt
  • Med omega-3- och omega-6-fettsyror
27 kr (135 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cat's love Pure Filets våtfoder "Kyckling"

Cat's love Pure Filets våtfoder "Kyckling", 100 g

  • Perfekt kvalité
  • Med laxolja
  • Spannmålsfritt recept
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's love Pure Bites Kungsräkor

Cat's love Pure Bites Kungsräkor, 15 g

  • 100 % skalade jätteräkor
  • Frystorkade
  • Intensiv smak
80 kr (5 333 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cat's love Pure Bites Grönlandsräkor

Cat's love Pure Bites Grönlandsräkor, 30 g

  • Utan några tillsatser
  • Skonsamt frystorkat
  • 100% singelprotein
115 kr (3 833 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Cat's love Torrmat för katter "Junior Poultry"

Cat's love Torrmat för katter "Junior Poultry", 400 g

  • Med algkalk & safflorolja
  • 71% kötthalt
  • I naturlig gelé
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 13. november

Torrfoder för katter "Adult Turkey & Wild"

Cat's love Torrfoder för katter "Adult Turkey & Wild", 400 g

  • Med vitamin A & E
  • Anti-hårboll effekt
  • Spannmålsfri
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 23. oktober