Miamor Cat Cream Confect Junior 6x15g, Junior (90 g)

Godis för katter

24 kr

(267 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: Junior

I lager från 04. november

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans onsdag, 11. november

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Läcker snack
  • För mellan måltiderna
  • Praktiska portionspåsar

Ofta köpt tillsammans med Miamor Cat Cream Snack Lax 6x15g, 90 g

Miamor Cat Cream Confect Junior 6x15g, Junior (90 g) 24 kr (267 kr / kg)
Miamor Cat Cream Snack Lax 6x15g, 90 g 24 kr (267 kr / kg)
Totalpris: 48 kr
Beskrivning

Cat Cream är en läcker kräm som garanterat får din katt att spinna. Det perfekta lyxgodiset som är helt utan tillsatser och dessutom kalorisnålt. Varje förpackning innehåller 6 praktiska portionspåsar à 15 g, som är perfekta för en enkel och hygienisk utfodring.

  • Sockerfritt recept
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
  • Serveringsklara portioner
  • Innehåll: 6 stycken à 15 g

Utfodringsrekommendation: Läckert snack för mellanmål. 1 påse kan ges dagligen - reducera helfodret motsvarande. Se till att det alltid finns tillgång till friskt dricksvatten.

Artikelnr.: MAR-181120
Innehåll: 90 g
EAN: 4000158743206
Tillverkarnr.: 181120
Varumärken: Miamor
: Krämigt snacks
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Fri från färgämnen, Fri från konserveringsmedel
Allmän information: Färgen kan avvika från originalbilden.
Ingredienser

Sammansättning

Kött och animaliska biprodukter (25% Geflügel), pflanzliche Nebenerzeugnisse, Milch und Molkereierzeugnisse

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Råprotein 3 %
Fettgehalt 4,5 %
råfiber 0,2 %
Rohöle und -fette 0 %
Rohasche 2 %
Fuktighet 87 %

Tillsatser

Ingredienser
Taurin 200 mg
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Tyskland, www.finnern.de

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Miamor Cat Cream Confect Junior 6x15g

1 kundrecension i alla språk

5,0 av 5 stjärnor
5 stjärnor
1 (100%)
4 stjärnor
0 (0%)
3 stjärnor
0 (0%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

1 recension

Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 1 recensioner tillgängliga på ett annat språk.