Helfoder för råtta

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper
Filter

Råtta: 27 artiklar

Almenland heu Örthö

Almenland heu Örthö, 1 kg

  • Från Österrike
  • Gräs & örter
  • Varsamt skördade & torkade
63 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny Hö från Naturskyddsängar Nature

Bunny Hö från Naturskyddsängar Nature, 1,70 kg

  • Växter, örter och blommor
  • Från obehandlade ängar
  • Skonsamt varmluftstorkade
161 kr (95 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny FrischGras Hö Natur Pur

Bunny FrischGras Hö Natur Pur, 750 g

  • Naturlig mångfald av gräs
  • Rik på fibrer och kostfiber
  • Skonsamt torkad
55 kr (73 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Almenland heu Örthö

Almenland heu Örthö, 4,30 kg

  • Från Österrike
  • Gräs & örter
  • Varsamt skördade & torkade
231 kr (54 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Bunny FrischGras Hö Trädgårdslycka

Bunny FrischGras Hö Trädgårdslycka, 2 kg

  • Färgsprakande mångfald av växter
  • Med blad, blommor och grönsaker
  • Skonsamt torkad
132 kr (66 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Halm Stor

Heumanderl Halm Stor, 2 kg

  • För smådjur
  • Spannmålshalm
  • För strö eller bobygge
80 kr (40 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Hö Big Bag

Heumanderl Hö Big Bag, 6 kg

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
255 kr (43 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Hö Stor, Ekobag

Heumanderl Hö Stor, Ekobag, 1.850 g

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
103 kr (56 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Hö Stor

Heumanderl Hö Stor, 1.850 g

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
103 kr (56 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

JR Farm Tuggax

JR Farm Tuggax, 30 g

  • Solmogen
  • Nyskördad
  • Utan konstgjorda konserveringsmedel
28 kr (933 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Wellness Grönsaker

JR Farm Wellness Grönsaker, 600 g

  • Ärtor, morötter & rödbeta
  • Lättsmält
  • Rik på vitaminer
63 kr (105 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Almenland heu Solhö

Almenland heu Solhö, 400 g

  • Från Österrike
  • Gräs, vilda örter & ringblommor
  • Varsamt skördade & torkade
51 kr (128 kr / kg)

Leverans till 11. november

Bunny Allgäuer FrischGrün Snack

Bunny Allgäuer FrischGrün Snack, 200 g

  • Fiberrikt godis
  • Främjar normal matsmältning
  • Stödjer tandvården
34 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grön Majs

JR Farm Grön Majs, 80 g

  • Majsgrönt & majsflingor
  • Hög råfiberhalt
  • För daglig utfodring
34 kr (425 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Grön Havre

JR Farm Grön Havre, 100 g

  • Hög råfiberhalt
  • Rik på essentiella fettsyror
  • För daglig utfodring
34 kr (340 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Heumanderl Hö Liten

Heumanderl Hö Liten, 500 g

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
34 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Tuggbukett

JR Farm Tuggbukett, 25 g

  • För gnagare & dvärgkaniner
  • Med vete & havre
  • Lätt att dosera
34 kr (1 360 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny RattenTraum BASIC

Bunny RattenTraum BASIC, 500 g

  • 28 olika komponenter
  • Artanpassad sammansättning
  • Balanserad formulering
86 kr (172 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Heumanderl Halm Liten

Heumanderl Halm Liten, 500 g

  • För smådjur
  • Spannmålshalm
  • För strö eller bobygge
34 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Råttfestmåltid

JR Farm Råttfestmåltid, 600 g

  • Artanpassat & naturligt
  • Extra animaliskt protein
  • Utan pellets
51 kr (85 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Farm Food Råtta Adult

JR Farm Farm Food Råtta Adult, 500 g

  • Högkvalitativt helfoder
  • Utvecklat med experter
  • Med animaliskt protein
51 kr (102 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

JR Farm Råttfestmåltid

JR Farm Råttfestmåltid, 2,50 kg

  • Artanpassat helfoder
  • Naturlig sammansättning
  • Med animaliskt protein
152 kr (61 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Höpellets Liten

Heumanderl Höpellets Liten, 500 g

  • Pelletterat
  • Från pressade höblommor
  • Obehandlat
34 kr (68 kr / kg)

Leverans till 11. november

Bunny RattenTraum EXPERT

Bunny RattenTraum EXPERT, 500 g

  • Balanserad och artanpassad sammansättning
  • Vegetabiliska och animaliska ingredienser
  • Mycket hög acceptans
103 kr (206 kr / kg)

Leverans till 25. november

Heumanderl Halm

Heumanderl Halm, 6 kg

  • För smådjur
  • Spannmålshalm
  • För strö eller bobygge
196 kr (33 kr / kg)

Leverans till 10. november

JR Farm Tuggpotpurri

JR Farm Tuggpotpurri, 50 g

  • Variationsrik blandning
  • För gnagare & dvärgkaniner
  • En bit natur
51 kr (1 020 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Versele laga Rat Nature

Versele laga Rat Nature, 700 g

  • För råttor
  • Med mjölmaskar
  • Rik på spannmål
80 kr (114 kr / kg)

Leverans till 20. november