Kex för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Hundkex: 1 - 30 av 53 artiklar

VEGDOG Bedtime Cookies

VEGDOG Bedtime Cookies, 400 g

  • Veganskt hundsnack
  • Kan stödja normal sömn
  • Utan gluten
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Krispigt & smakrikt
  • 3 goda smaker
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Krispigt skal
  • Köttig fyllning
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Cuortenero

DoggyeBag Cuortenero, Apple, banana and peanut butter (150 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Unik konsistens
  • Utan tillsatt salt
69 kr (460 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Pure Bites

VEGDOG Pure Bites, 115 g

  • Över 14 % protein
  • Veganskt och extra krispigt
  • Fin, krämig kärna
46 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Birthday Cookies

VEGDOG Birthday Cookies, 400 g

  • Kompletteringsfoder för vuxna hundar
  • Endast tillgängligt under begränsad tid
  • Veganskt
65 kr 69 kr (163 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Ranchos™ Tärningar med Nötkött

Pedigree Ranchos™ Tärningar med Nötkött, 70 g

  • Praktisk tärningsform
  • Även för valpar från 8 veckor
  • Under 3 kalorier per bit
28 kr 34 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hanfred Hampa Minis Wild

Hanfred Hampa Minis Wild, 90 g

  • 95% hjortkött
  • 5% hampapulver
  • Perfekt för små till medelstora hundar
138 kr (1 533 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Birthday Dog Cake

DoggyeBag Birthday Dog Cake, 200 g

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Omsorgsfullt utformad
  • Utan fyllnadsmedel
231 kr (1 155 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Birthday Bone

DoggyeBag Birthday Bone, Light Blue (85 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Utan tillsatt socker
  • Inklusive ljus
103 kr (1 212 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Bites 8 x 20 g

Churu Bites 8 x 20 g, Kycklingwraps med ost (96 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt som träningssnacks
  • Utan spannmål
80 kr (833 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Paw Color

DoggyeBag Paw Color, Light Blue (2 Stycken)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Utan tillsatt socker
  • Innehåll: 2 kakor
57 kr (29 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Birthday Dog

DoggyeBag Birthday Dog, Pink (120 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Utan tillsatt socker
  • Inklusive ljus
161 kr (1 342 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Love Biscuit

DoggyeBag Love Biscuit, 85 g

  • Hantverksmässigt tillverkad
  • Med hundsäker FREECOA-kräm
  • Utan kakao
69 kr (812 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Dogolatier Cookies

DoggyeBag Dogolatier Cookies, 180 g

  • Ett helt nytt snackskoncept
  • Hundsäker chokladsmak
  • Utan kakao
69 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Woof Woof Dog

DoggyeBag Woof Woof Dog, Pink (85 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Dekorerad med fin yoghurtkräm
  • Utan tillsatt socker
115 kr (1 353 kr / kg)

Leverans till 06. november

DoggyeBag Dogolatier Box

DoggyeBag Dogolatier Box

  • 3 goda kaksorter
  • Innovativ FREECOA-formula
  • Inklusive fin förpackning
208 kr (385 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Dogolatier Biscotti

DoggyeBag Dogolatier Biscotti, 180 g

  • Premiumsnacks med FREECOA
  • Säker för hundar
  • Utan kakao
69 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Dogolatier Frollini

DoggyeBag Dogolatier Frollini, 180 g

  • Premiumsnacks med FREECOA
  • Helt säker för hundar
  • Utan kakao
69 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Ciambellove Donut

DoggyeBag Ciambellove Donut, Yellow (35 g)

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Omsorgsfullt handgjord
  • Utan tillsatt socker
69 kr (1 971 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Cantucci

DoggyeBag Cantucci, 100 g

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Omsorgsfullt handgjord
  • Utan tillsatt socker
92 kr (920 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Dog Fun Bites 8 x 12 g

Churu Dog Fun Bites 8 x 12 g, Kycklingwraps med ost (96 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Krämig fyllning
  • Utan spannmål
98 kr (1 021 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Amorosi

DoggyeBag Amorosi, 90 g

  • Premiumsnacks för hundar i konditorikvalitet
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan spannmål
57 kr (633 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wolfsblut Hundgodis Wide Plain Cracker

Wolfsblut Hundgodis Wide Plain Cracker, 70 g

  • Artanpassat godis
  • Även för allergiker
  • Utan spannmål
31 kr (443 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies OST-POPS Natural

Chewies OST-​POPS Natural, 35 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Aromatisk ostsmak
  • Laktosfritt
46 kr (1 314 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Rolls Varianter 20 x 12 g

Churu Rolls Varianter 20 x 12 g, Rolls -​ variation (240 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Hög vätskehalt
  • Spannmålsfritt
174 kr 184 kr (725 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hanfred Hampafrön Crunchies

Hanfred Hampafrön Crunchies, 90 g

  • För stora & små hundar
  • Näringsrik men låg i kalorier
  • Belöningen utan kött
80 kr (889 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hanfred Hampapraliner Wild

Hanfred Hampapraliner Wild, 90 g

  • Perfekt belöning med mervärde
  • Finaste torkade hjortköttet
  • Med hampapulver
138 kr (1 533 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies OST-POPS Hjort

Chewies OST-​POPS Hjort, 35 g

  • Krispigt hundgodis
  • Med 10 % kötthalt
  • Laktosfritt
46 kr (1 314 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Kex med Kycklingsmak

Camon Kex med Kycklingsmak, 100 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Välsmakande belöning
  • Utan tillsatser
38 kr (380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober