Mjuka godbitar för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Mjuka godbitar: 1 - 30 av 118 artiklar

VEGDOG Beevys

VEGDOG Beevys, 80 g

  • Hypoallergen sammansättning
  • Rökt över bokträ
  • Med rödbeta
38 kr (475 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Jerkeys

VEGDOG Jerkeys, 80 g

  • Hypoallergen sammansättning
  • Rökt över bokträ
  • Med morötter
38 kr (475 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Veggies Skincare

VEGDOG Veggies Skincare, 125 g

  • Hypoallergen sammansättning
  • Rökt över bokträ
  • Med kastanjer och ärtor
43 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Veggies Immune

VEGDOG Veggies Immune, 125 g

  • Hypoallergen sammansättning
  • Med havtorn och gurkmeja
  • Fri från lock- och färgämnen
43 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Steaks Hjort

Adventuros Mini Steaks Hjort, 70 g

  • 93 % köttinnehåll
  • Hjort som huvudingrediens
  • Spannmålsfritt recept
28 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Rabbit Kaninköttsremsor

Vitakraft Hundsnack Rabbit Kaninköttsremsor, 250 g

  • Som godis & belöning
  • Utan spannmål
  • Utan konstgjorda smakförstärkare
70 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Fylld Snackburk

VEGDOG Fylld Snackburk

  • Med 3 olika snacksorter
  • Hypoallergena sammansättningar
  • Utan färgämnen och konserveringsmedel
142 kr 150 kr

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Original

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Original, Nötkött (12 g)

  • Extra hög kötthalt
  • Enkel att portionera
  • Utmärkt som belöning
6 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

  • Gjord på färskt kött
  • Mjuk textur med tuggmotstånd
  • Näringsrika ingredienser
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Mobilities

VEGDOG Mobilities, 115 g

  • Fettsnålt och väl tolererat
  • Stödjer lederna
  • Passar även näringskänsliga hundar
46 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Anklubbor (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Rik på kalcium
  • Lättsmält
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 11. november

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® School Fågel

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® School Fågel, 10 Stycken

  • Enkel att portionera
  • Hög kötthalt
  • Med lecitin
18 kr (2 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Sticks Vild Buffel

Adventuros Sticks Vild Buffel, 120 g

  • Läcker buffelsmak
  • Med mjuk fyllning
  • Fettsnålt recept
17 kr (142 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Nuggets Vildsvin Maxipack

Adventuros Nuggets Vildsvin Maxipack, 300 g

  • Praktisk storpack
  • Fettsnålt recept
  • Fri från färgämnen
51 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Cuts Vildsvin

Adventuros Mini Cuts Vildsvin, 70 g

  • 92 % köttinnehåll
  • Spannmålsfritt recept
  • Utan konstgjorda färgämnen
28 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Treaties® Minis

Vitakraft Hundsnack Treaties® Minis, Nötkött & morot (48 g)

  • Spannmålsfritt
  • Oemotståndligt saftiga
  • Perfekt för mindre hundar
17 kr (354 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 225g

Rinti Chicko Plus 225g, Ostkuber Kyckling (225 g)

  • För vuxna hundar
  • Rik på kalcium
  • Lättsmält
57 kr (253 kr / kg)

Leverans till 11. november

Happy Dog Soft Snack France

Happy Dog Soft Snack France, 100 g

  • För foderkänsliga Hundar
  • Mjukt godis
  • Med anka & potatis
28 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Adult 75g

Rinti Bitties Adult 75g, Kyckling+Ost (75 g)

  • För vuxna hundar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Montana

Happy Dog Soft Snack Montana, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Mjukt godis
  • Med häst & potatis
28 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy

Happy Dog Soft Snack Mini Puppy, 100 g

  • Från 6 veckors ålder
  • Med lamm & ris
  • Utan vete, socker & konserveringsmedel
28 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Snack Multipack 3x100g

Rinti Bitties Snack Multipack 3x100g, 300 g

  • För vuxna fyrbenta vänner
  • Med möra köttbitar
  • Särskilt mjuka
69 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Beef Stick Rustico

Vitakraft Hundsnack Beef Stick Rustico, 55 g

  • Som godis & belöning
  • Extra hög kötthalt
  • Utan tillsatt socker
17 kr (309 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wolfsblut Hundgodis Wide Plain Squashies

Wolfsblut Hundgodis Wide Plain Squashies, 100 g

  • Med hästkött
  • Artanpassat recept
  • Utan spannmål
33 kr (330 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Bitties Puppy Kyckling+Anka

Rinti Bitties Puppy Kyckling+Anka, 75 g

  • För valpar
  • Extra mjuka
  • Med Omega 3
28 kr (373 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Carnello Hundspaghetti

Carnello Hundspaghetti, 60 g

  • Av handplockade gristarmar
  • Med naturliga råvaror
  • Lufttorkad
51 kr (850 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Soft Snack India

Happy Dog Soft Snack India, 100 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Mjukt snack
  • Med ris, ärter, gurkmeja, kokos & tranbär
28 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingrulle med Nötkött för Hundar

Dokas Kycklingrulle med Nötkött för Hundar, 10 g

  • Mjukt hölje av kyckling
  • Med mjuk kärna
  • Små munsbitar
9 kr (900 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Leverpastejskivor (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Äkta kött-garanti
  • Lättsmält
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Quadros®

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Quadros®, Lever & potatis (70 g)

  • Praktiska munsbitar
  • Med mycket kött
  • Utan tillsatt socker
28 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober