Träningssnacks för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas Förpackningstyp
Filter

Träningssnacks: 1 - 30 av 99 artiklar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Mini Kycklingbröst

Dokas Mini Kycklingbröst, 70 g

  • Extra små snacks
  • Perfekta som belöning
  • Med 100 % kycklingbröstfilé
23 kr (329 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Pops

VEGDOG Pops, 20 g

  • Fettsnålt träningssnack
  • Med smakrik potatis
  • Passar även vid tuggproblem
28 kr (1 400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini Osttärningar Kyckling

Rinti Chicko Mini Osttärningar Kyckling, 80 g

  • Av kycklingbröstfilé & ost
  • För vuxna hundar
  • Utan köttmjöl & soja
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini 80g

Rinti Chicko Mini 80g, Anka (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Endast 2 kcal per bit
  • Lättsmält
23 kr (288 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Mini Bits 100g

Rinti Extra Mini Bits 100g, Kyckling+Morot+Spenat (100 g)

  • För vuxna hundar
  • Mjuka köttsnacks
  • Med frukt eller grönsaker
28 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Bites Varianter 16 x 20 g

Churu Bites Varianter 16 x 20 g, 192 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Krämig fyllning
  • Utan spannmål
150 kr (781 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Mini Anka

Rinti Extra Chicko Mini Anka, 225 g

  • För vuxna hundar
  • Möra ankbitar
  • Låg fetthalt
69 kr (307 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko XS

Rinti Extra Chicko XS, 80 g

  • För vuxna hundar
  • Mini-belöningsbitar
  • Låg fetthalt
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Snack Mini Nöt

Rinti Chicko Snack Mini Nöt, 170 g

  • För vuxna hundar
  • Möra bitar av nötkött
  • Låg fetthalt
69 kr (406 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Mini-Bitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Mini-​Bitar

  • För små hundraser
  • Optimal tuggupplevelse
  • Med omega-3 & mer
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Chewies Sejben 200 g

Chewies Sejben 200 g, 200 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
36 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mini Vilt 125 g

Chewies Mini Vilt 125 g, 125 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
23 kr (184 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Mini Fjäderfä 125 g

Chewies Mini Fjäderfä 125 g, 125 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
23 kr (184 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Träningsbitar 300 g

Chewies Träningsbitar 300 g, Kyckling (300 g)

  • Monoprotein
  • Saftigt kött med aromatiska örter
  • Fri från tillsatser
75 kr (250 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Camon Tuggkuber

Camon Tuggkuber, Lax (80 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan gluten och tillsatser
33 kr (413 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hanfred Hampa Minis med Häst – För Hundar

Hanfred Hampa Minis med Häst – För Hundar, 90 g

  • Idealisk för små hundar
  • 95 % hästkött
  • 5 % hampapulver
138 kr (1 533 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Bites 8 x 20 g

Churu Bites 8 x 20 g, Kycklingwraps med ost (96 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt som träningssnacks
  • Utan spannmål
80 kr (833 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Training Treats

Royal canin Training Treats, 110 g

  • Mindre än 3 kalorier per bit
  • Innehåller DHA samt vitamin C och E
  • Smakliga belöningssnacks, perfekta för träning
40 kr 43 kr (364 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Boony Bits

Vitakraft Hundsnack Boony Bits, S (55 g)

  • Härligt köttiga
  • Perfekt som belöning
  • Utan socker & spannmål
24 kr (436 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Mobilities Minis

VEGDOG Mobilities Minis, 115 g

  • Fettsnålt tuggsnack
  • Med mineraler och glukosamin
  • Fyllig smak
46 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Träningsbitar Häst

Chewies Träningsbitar Häst, 175 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Spannmålsfri
34 kr (194 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Lammben 200 g

Chewies Lammben 200 g, 200 g

  • Perfekt för träningspass
  • Benform
  • Fri från tillsatser
36 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies SALAMETTI Kyckling & Ost

Chewies SALAMETTI Kyckling & Ost, 60 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med extra mycket kött & inälvor
  • Utan spannmål
23 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lucky Jim DuoBities

Lucky Jim DuoBities, kyckling med lax (70 g)

  • Smakrikt träningssnacks
  • Hög kötthalt
  • Mjuk konsistens
32 kr (457 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies SALAMETTI Vattenbuffel & Ost

Chewies SALAMETTI Vattenbuffel & Ost, 60 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med extra mycket kött
  • Utan spannmål
23 kr 25 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini-Bitar Lax

Rinti Chicko Mini-​Bitar Lax, 80 g

  • För vuxna hundar
  • Endast 2 kcal per bit
  • Med omega-3-fettsyror
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies SALAMETTI Nötkött & Ren

Chewies SALAMETTI Nötkött & Ren, 60 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med extra mycket kött
  • Utan spannmål
21 kr 23 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Wolfsblut Hundgodis Dark Forest Training Treats

Wolfsblut Hundgodis Dark Forest Training Treats, 70 g

  • Med mycket viltkött
  • Artanpassat recept
  • Utvecklat tillsammans med André Vogt
36 kr (514 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Bities Lamb

Belcando Bities Lamb, 90 g

  • Singelprotein
  • Hög kötthalt
  • Utan socker & spannmål
46 kr (511 kr / kg)

Leverans till 12. oktober