Torkade tuggprodukter för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Tuggprodukter: 1 - 30 av 282 artiklar

VEGDOG Chevvies Small

VEGDOG Chevvies Small, 200 g

  • Kompletteringsfoder för vuxna hundar
  • Passar bra för mindre raser
  • Hypoallergen och vegansk sammansättning
36 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Frystorkade Kycklinghjärtan för Hundar

Dokas Frystorkade Kycklinghjärtan för Hundar, 22 g

  • Populärt snack mellan måltiderna
  • Skonsamt frystorkat
  • 100 % ren smak
23 kr (1 045 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Snack 250g

Rinti Extra Chicko Snack 250g, Vilt Storpack (250 g)

  • För vuxna hundar
  • Möra eller krispiga köttstrimlor
  • Låg fetthalt
63 kr (252 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Tuggpinne med Kycklingbröst för Hundar

Dokas Tuggpinne med Kycklingbröst för Hundar, 200 g

  • Lindade stänger av kohud
  • Med läckert kycklingbröstfilé
  • För en intensiv tuggupplevelse
66 kr (330 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Duck Ankköttsremsor

Vitakraft Hundsnack Duck Ankköttsremsor, 250 g

  • Med mager ankbröstfilé
  • Utan spannmål
  • Utan tillsatt socker
70 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingbröst i Strimlor

Dokas Kycklingbröst i Strimlor, 70 g

  • Fina köttstrimlor
  • Skonsamt lufttorkade
  • Extra fettsnåla
23 kr (329 kr / kg)

Leverans till 11. november

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé, 250 g

  • Med mager kycklingbröstfilé
  • Lättsmält
  • Låg fetthalt
70 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Chevvies XL

VEGDOG Chevvies XL, 200 g

  • Fyllig och rökig arom
  • Passar bra för medelstora och stora hundar
  • Utan tillsatt socker
34 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Ankbröst i Strimlor

Dokas Ankbröst i Strimlor, 500 g

  • Fina köttstrimlor
  • Skonsamt lufttorkade
  • Extra fettsnåla
138 kr (276 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Plus 80g

Rinti Chicko Plus 80g, Anklubbor (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Rik på kalcium
  • Lättsmält
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 11. november

Doby Jumbo Hästpenis Lång

Doby Jumbo Hästpenis Lång

  • Cirka 60 cm lång
  • Torkad & robust
  • Utan konserveringsmedel
231 kr

Leverans till 12. oktober

Zeus BetterBones - Twist 10 cm, med Anka

Zeus BetterBones -​ Twist 10 cm, med Anka, 10 st. (10 Stycken)

  • Lättsmält och smakrik
  • Tillverkad utan råhud
  • Vårdar tänder och tandkött
46 kr (5 kr / st.)

Leverans till 05. november

Rinti Chicko Plus 225g

Rinti Chicko Plus 225g, Ostkuber Kyckling (225 g)

  • För vuxna hundar
  • Rik på kalcium
  • Lättsmält
57 kr (253 kr / kg)

Leverans till 11. november

Hanfred SOS Nötköttstick

Hanfred SOS Nötköttstick, 65 g

  • SOS-hundsnacket
  • Torkat nötkött
  • Blandat med hampapulver
80 kr (1 231 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Tasties Sushirullar

8in1 Tasties Sushirullar, 85 g

  • Tillverkad av kycklingbröst
  • Omlindad med torsk
  • Utan tillsatt socker
34 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Torkat Ankbröst

Dokas Torkat Ankbröst, 70 g

  • 100 % ankbröstfilé
  • Lufttorkade strimlor
  • Perfekt som mellanmål
23 kr (329 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Rodeo Nötkött Storpack 7 st.

Pedigree Rodeo Nötkött Storpack 7 st.

  • För hundar från 4 månader
  • Tvinnad spiralform
  • Smakrik tuggupplevelse
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Snack 120g

Rinti Sensible Snack 120g, Anka (120 g)

  • För näringskänsliga fyrbenta vänner
  • Vid allergier & intoleransproblem
  • Med monoprotein
69 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko 60 g

Rinti Extra Chicko 60 g, Kanin (60 g)

  • För vuxna hundar
  • Möra tuggstrimlor
  • Låg fetthalt
23 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Doby Skuren Nöthud

Doby Skuren Nöthud, 500 g

  • Hård konsistens
  • Skonsamt bearbetad
  • Utan konserveringsmedel
150 kr (300 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kaninrygg för Hundar

Dokas Kaninrygg för Hundar, 120 g

  • Autentisk foderupplevelse
  • Perfekt som mellanmål
  • Passar för BARF
49 kr (408 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Maxi Snack 250g

Rinti Chicko Maxi Snack 250g, Kyckling (250 g)

  • För vuxna hundar
  • Möra köttstrimlor
  • Låg fetthalt
69 kr (276 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Grönsakstaler Anka

Rinti Extra Chicko Grönsakstaler Anka, 80 g

  • För vuxna hundar
  • Av ankbröstfilé
  • Med krispiga grönsaker
23 kr (288 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Brainy Bites

VEGDOG Brainy Bites, 80 g

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt som träningssnack
  • Hypoallergent
40 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Torkat Hjortkött

Dokas Torkat Hjortkött, 60 g

  • 100 % hjortkött
  • Lufttorkade strimlor
  • Passar även hundar med känslig matsmältning
23 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hanfred SOS Sticks Ultra för Hundar

Hanfred SOS Sticks Ultra för Hundar, Häst (17 g)

  • 25 % hampainnehåll
  • Saftigt kött
  • Perfekt för resan
46 kr (2 706 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Nöt 170 g Förpackning

Rinti Extra Chicko Nöt 170 g Förpackning, 170 g

  • För vuxna hundar
  • Smakrika magra nötköttsstrimlor
  • Låg fetthalt
69 kr (406 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Ankbröst i Bitar

Dokas Ankbröst i Bitar, 70 g

  • 100 % ankbröstfilé
  • Fettsnål njutning
  • Perfekt som belöning
23 kr (329 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Doby Nacksenor av Nöt

Doby Nacksenor av Nöt, 1 kg

  • Mycket hård konsistens
  • Skonsamt bearbetad
  • 100 % naturlig
266 kr (266 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Doby Grislunga

Doby Grislunga, 15 st.

  • 100 % gris
  • Ren naturprodukt
  • Utan konstgjorda aromer
219 kr

Leverans till 12. oktober