Snacks och tuggprodukter för hundar

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Belöningar & snacks: 1 - 30 av 652 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Chevvies Small

VEGDOG Chevvies Small, 200 g

  • Kompletteringsfoder för vuxna hundar
  • Passar bra för mindre raser
  • Hypoallergen och vegansk sammansättning
36 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Beevys

VEGDOG Beevys, 80 g

  • Hypoallergen sammansättning
  • Rökt över bokträ
  • Med rödbeta
38 kr (475 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Frystorkade Kycklinghjärtan för Hundar

Dokas Frystorkade Kycklinghjärtan för Hundar, 22 g

  • Populärt snack mellan måltiderna
  • Skonsamt frystorkat
  • 100 % ren smak
23 kr (1 045 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Jerkeys

VEGDOG Jerkeys, 80 g

  • Hypoallergen sammansättning
  • Rökt över bokträ
  • Med morötter
38 kr (475 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Extra Chicko Snack 250g

Rinti Extra Chicko Snack 250g, Vilt Storpack (250 g)

  • För vuxna hundar
  • Möra eller krispiga köttstrimlor
  • Låg fetthalt
63 kr (252 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Tuggpinne med Kycklingbröst för Hundar

Dokas Tuggpinne med Kycklingbröst för Hundar, 200 g

  • Lindade stänger av kohud
  • Med läckert kycklingbröstfilé
  • För en intensiv tuggupplevelse
66 kr (330 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Duck Ankköttsremsor

Vitakraft Hundsnack Duck Ankköttsremsor, 250 g

  • Med mager ankbröstfilé
  • Utan spannmål
  • Utan tillsatt socker
70 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Dentals

VEGDOG Dentals, 120 g

  • Med svampstruktur
  • Med rödbeta
  • Innehåller extra mycket vitamin C
49 kr (408 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Dental Twisters S - 13 cm

Duvoplus Garden Bites Dental Twisters S -​ 13 cm, 28 Stycken

  • Vegetariskt snack
  • Med mintolja
  • 55 % sötpotatis
103 kr (4 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Dokas Mini Kycklingbröst

Dokas Mini Kycklingbröst, 70 g

  • Extra små snacks
  • Perfekta som belöning
  • Med 100 % kycklingbröstfilé
23 kr (329 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Bedtime Cookies

VEGDOG Bedtime Cookies, 400 g

  • Veganskt hundsnack
  • Kan stödja normal sömn
  • Utan gluten
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Pops

VEGDOG Pops, 20 g

  • Fettsnålt träningssnack
  • Med smakrik potatis
  • Passar även vid tuggproblem
28 kr (1 400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Veggies Skincare

VEGDOG Veggies Skincare, 125 g

  • Hypoallergen sammansättning
  • Rökt över bokträ
  • Med kastanjer och ärtor
43 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Veggies Immune

VEGDOG Veggies Immune, 125 g

  • Hypoallergen sammansättning
  • Med havtorn och gurkmeja
  • Fri från lock- och färgämnen
43 kr (344 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Steaks Hjort

Adventuros Mini Steaks Hjort, 70 g

  • 93 % köttinnehåll
  • Hjort som huvudingrediens
  • Spannmålsfritt recept
28 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Rabbit Kaninköttsremsor

Vitakraft Hundsnack Rabbit Kaninköttsremsor, 250 g

  • Som godis & belöning
  • Utan spannmål
  • Utan konstgjorda smakförstärkare
70 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Kycklingbröst i Strimlor

Dokas Kycklingbröst i Strimlor, 70 g

  • Fina köttstrimlor
  • Skonsamt lufttorkade
  • Extra fettsnåla
23 kr (329 kr / kg)

Leverans till 11. november

VEGDOG Fylld Snackburk

VEGDOG Fylld Snackburk

  • Med 3 olika snacksorter
  • Hypoallergena sammansättningar
  • Utan färgämnen och konserveringsmedel
142 kr 150 kr

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Original

Vitakraft Hundsnack Beef Stick® Original, Nötkött (12 g)

  • Extra hög kötthalt
  • Enkel att portionera
  • Utmärkt som belöning
6 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

  • Gjord på färskt kött
  • Mjuk textur med tuggmotstånd
  • Näringsrika ingredienser
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Krispigt & smakrikt
  • 3 goda smaker
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini Osttärningar Kyckling

Rinti Chicko Mini Osttärningar Kyckling, 80 g

  • Av kycklingbröstfilé & ost
  • För vuxna hundar
  • Utan köttmjöl & soja
28 kr (350 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Drinki Anka

Rinti Drinki Anka, 185 ml

  • För högre vätskeintag
  • Med finaste köttbitar
  • Kalorisnål
13 kr (70 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé, 250 g

  • Med mager kycklingbröstfilé
  • Lättsmält
  • Låg fetthalt
70 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Mini 80g

Rinti Chicko Mini 80g, Anka (80 g)

  • För vuxna hundar
  • Endast 2 kcal per bit
  • Lättsmält
23 kr (288 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar mellan 10 & 25 kg
  • Främjar tandvård
  • Med vitaminer, mineraler & mer
266 kr 313 kr

Leverans till 09. oktober