Dryckessnacks för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas Förpackningstyp
Filter

Dryckessnacks: 12 artiklar

Rinti Drinki Anka

Rinti Drinki Anka, 185 ml

  • För högre vätskeintag
  • Med finaste köttbitar
  • Kalorisnål
13 kr (70 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Rinti Drinki Kyckling

Rinti Drinki Kyckling, 185 ml

  • För högre vätskeintag
  • Med finaste köttbitar
  • Kalorisnål
13 kr (70 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Churu Dog Meal Topper 4 x 14 g

Churu Dog Meal Topper 4 x 14 g, Kyckling med ost (56 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Passar även bra som belöning
  • Spannmålsfritt
32 kr 34 kr (571 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 4 x 14 g

Churu Slicksnacks 4 x 14 g, Kyckling med lax (56 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Lågt kaloriinnehåll
  • Utan spannmål
32 kr 34 kr (571 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 20 x 14 g

Churu Slicksnacks 20 x 14 g, Kyckling (280 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt vid träning
  • Utan spannmål
161 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Slicksnacks 8 x 14 g

Churu Slicksnacks 8 x 14 g, Kyckling med ost (160 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Perfekt vid träning
  • Utan spannmål
75 kr (469 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Snackkräm Kyckling och Räka

Dokas Snackkräm Kyckling och Räka, 90 g

  • Krämig njutning
  • Som topping eller snack
  • Återförslutningsbar
26 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pasta KONG Stuff´n Puppy Treat 226 g

Kong Pasta KONG Stuff´n Puppy Treat 226 g

  • För valpar från 8 veckors ålder
  • För KONG®-hundleksaker
  • Enkel dosering
138 kr

Leverans till 12. oktober

Churu Dog Meal Topper 20 x 14 g

Churu Dog Meal Topper 20 x 14 g, Kyckling med lax & kyckling med pumpa -​ variation (280 g)

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Som topping och belöning
  • Utan spannmål
152 kr 161 kr (543 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dokas Leverkräm med Kycklingbröst 85 g

Dokas Leverkräm med Kycklingbröst 85 g, 85 g

  • Med kycklinglever
  • Perfekt som topping
  • Praktisk på språng
28 kr (329 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundejause Tubenpause, EKO

Hundejause Tubenpause, EKO, 75 g

  • 100 % BIO-fjäderfä från Österrike
  • Inget kladd
  • Utan konserveringsmedel
46 kr (613 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig

Pasta KONG Stuff´n Liver Paste 226 g

Kong Pasta KONG Stuff´n Liver Paste 226 g

  • För vuxna hundar
  • Med leverrecept
  • För KONG®-hundleksaker
138 kr

För närvarande inte tillgänglig