Olika tuggben och horn

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Tuggben: 1 - 30 av 40 artiklar

Pedigree Jumbone Jätteben Maxi med Nöt & Fågel

Pedigree Jumbone Jätteben Maxi med Nöt & Fågel, 180 g

  • Knapriga på utsidan, mjuka på insidan
  • Mindre än 5 % fett / 100 g
  • För hundar över 15 kg
27 kr 32 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Kronhjortshorn Halvt

Chewies Kronhjortshorn Halvt, M

  • Naturligt fällda hjorthorn
  • Obehandlade & naturliga
  • Med hornmärg
127 kr

Leverans till 12. oktober

Plutos Ost-Tuggben Ost & Lamm

Plutos Ost-​Tuggben Ost & Lamm, M (60 g)

  • Laktosfritt & lättsmält
  • Passar bra vid övervikt
  • Utan spannmål
34 kr (567 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Plutos Ost-Tuggben Ost & Kyckling

Plutos Ost-​Tuggben Ost & Kyckling, M (60 g)

  • Av laktosfritt mjölkprotein
  • Fettsnålt & mättande
  • Utan spannmål & tillsatt socker
34 kr (567 kr / kg)

Leverans till 28. oktober

Plutos Ost-Tuggben Ost & Bacon

Plutos Ost-​Tuggben Ost & Bacon, M (60 g)

  • Högkvalitativt kompletteringsfoder
  • Passar bra vid övervikt
  • Stödjer munhygienen
34 kr (567 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Plutos Ost-Tuggben Ost & Nöt

Plutos Ost-​Tuggben Ost & Nöt, L (80 g)

  • 100 % naturliga ingredienser
  • Av laktosfritt mjölkprotein
  • Utan spannmål
46 kr (575 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Chewies Kronhjortshorn

Chewies Kronhjortshorn, S

  • Naturligt fällda hjorthorn
  • Obehandlade & naturliga
  • Med hornmärg
103 kr

Leverans till 12. oktober

8in1 Delights Tuggben

8in1 Delights Tuggben, XS, 7 st

  • I olika storlekar
  • Av nöthud & kycklingbröst
  • Fettsnålt
69 kr

Leverans till 10. november

Doby Tuggben Junior/Senior

Doby Tuggben Junior/Senior, 17 cm

  • Lätt att tugga
  • Granulerad sammansättning
  • Härlig snacksupplevelse
69 kr

Leverans till 28. oktober

Doby Naturligt Tuggben Laxfärgat

Doby Naturligt Tuggben Laxfärgat, 22 cm

  • Med nöthud & vom
  • Utan konserveringsmedel
  • Härlig tuggupplevelse
46 kr

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Long Lasting Chews Tuggben 14 cm

Vitakraft Long Lasting Chews Tuggben 14 cm, 60 g

  • Kompletteringsfoder för Hundar
  • 100 % Nöthud
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
23 kr (383 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Doby Tuggben Häst 12 cm

Doby Tuggben Häst 12 cm

  • 100 % hästhud
  • Mycket proteinrik
  • Härlig tuggglädje
92 kr

Leverans till 12. oktober

Plutos Ost-Tuggben Ost & Anka

Plutos Ost-​Tuggben Ost & Anka, M (60 g)

  • 100 % naturliga ingredienser
  • Passar bra vid övervikt
  • Utan spannmål
34 kr (567 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Smartbones Chicken Large

Smartbones Chicken Large

  • För stora hundar
  • Med kycklingkött
  • Hölje av grönsaker
69 kr

Leverans till 12. oktober

Jama Renhorn Helt

Jama Renhorn Helt, XL (120-​150g)

  • Horn för hundar
  • Från vilda renar
  • Luktfritt & splittras inte
231 kr

Leverans till 19. oktober

Doby Tuggben med Vomfyllning

Doby Tuggben med Vomfyllning, 22 cm

  • Läcker fyllning
  • Stödjer tandvården
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
69 kr

Leverans till 12. oktober

Doby Tuggben Hjort 12 cm

Doby Tuggben Hjort 12 cm

  • 100 % hjorthud
  • Mycket proteinrik
  • Härlig tuggupplevelse
80 kr

Leverans till 12. oktober

Smartbones Beef Mini 8 St.

Smartbones Beef Mini 8 St., 8 Stycken

  • För små hundar
  • Kycklingkött på insidan
  • Med grönsaker och doft av nötkött
69 kr (9 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Jama Renhorn Halvt

Jama Renhorn Halvt, S (30-​60g)

  • 100 % naturligt
  • Helt utan tillsatser
  • Från vilda renar
97 kr 103 kr

Leverans till 12. oktober

Jama Älghorn Halvt

Jama Älghorn Halvt, S (30-​60g)

  • Från vilda älgar
  • Helt utan tillsatser
  • Splittras inte
109 kr 115 kr

Leverans till 12. oktober

Plutos Junior Ost Äpple & Krill

Plutos Junior Ost Äpple & Krill, 60 g

  • Av laktosfritt mjölkprotein
  • Fettsnålt & mättande
  • Utan spannmål
38 kr 40 kr (633 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Delights Strong Tuggben

8in1 Delights Strong Tuggben, L

  • Av nöthud & kycklingbröst
  • Perfekt som belöningssnack
  • Fettsnålt
80 kr

Leverans till 12. oktober

Plutos Senior Ost Äpple & Krill

Plutos Senior Ost Äpple & Krill, 60 g

  • Av laktosfritt mjölkprotein
  • Fettsnålt & mättande
  • Utan spannmål
40 kr (667 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Doby Tuggben med Fyllning av Oxtjurspenis

Doby Tuggben med Fyllning av Oxtjurspenis, 22 cm

  • God fyllning
  • Stödjer tandvården
  • Utan konstgjorda aromer
63 kr

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Delicious Chews Kautyg Med Kyckling

Vitakraft Delicious Chews Kautyg Med Kyckling, 70 g

  • Högkvalitativt kompletteringsfoder
  • Med Kyckling & Nöt
  • Utan färg- & konserveringsmedel
57 kr (814 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

BetterBones - Inlindade Ben med Kycklingkött

Zeus BetterBones -​ Inlindade Ben med Kycklingkött, 9 Stück (9 Stycken)

  • Med saftigt kött
  • Som belöning och snack
  • Utan råhud
46 kr (5 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

8in1 Delights Beef Tuggben

8in1 Delights Beef Tuggben, L

  • Komplement till fodret
  • Med smakrikt nötkött
  • Krispig nöthud runtom
80 kr

Leverans till 12. oktober

8in1 Delights Tuggben XS – 14-Pack

8in1 Delights Tuggben XS – 14-​Pack, 1 Påse

  • Tillverkat av nöthud & kycklingbröst
  • Fettsnålt
  • Perfekt som belöningssnack
150 kr (893 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Long Lasting Chews Tuggben 22 cm

Vitakraft Long Lasting Chews Tuggben 22 cm, 180 g

  • Kompletteringsfoder för större Hundar
  • 100 % torkad råhud
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
57 kr (317 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Smartbones Chicken Mini 18 St.

Smartbones Chicken Mini 18 St., 18 Stycken

  • För små hundar
  • Med kycklingkött
  • Hölje av grönsaker
138 kr (8 kr / st.)

Leverans till 12. oktober