Tandvårdssnacks för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Förpackningstyp
Filter

Tandvårdssnacks: 1 - 30 av 38 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

VEGDOG Dentals

VEGDOG Dentals, 120 g

  • Med svampstruktur
  • Med rödbeta
  • Innehåller extra mycket vitamin C
49 kr (408 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Dental Twisters S - 13 cm

Duvoplus Garden Bites Dental Twisters S -​ 13 cm, 28 Stycken

  • Vegetariskt snack
  • Med mintolja
  • 55 % sötpotatis
103 kr (4 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar mellan 10 & 25 kg
  • Främjar tandvård
  • Med vitaminer, mineraler & mer
266 kr 313 kr

Leverans till 09. oktober

Duvoplus Garden Bites Fruity Friends S - 7 cm

Duvoplus Garden Bites Fruity Friends S -​ 7 cm, 18 Stycken

  • Vegetariskt
  • Glutenfritt
  • Rikt på vitaminer, kalcium och järn
103 kr (6 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

VEGDOG Dentals XL

VEGDOG Dentals XL, 100 g

  • Med svampstruktur
  • Med rödbeta
  • Innehåller extra mycket vitamin C
38 kr (380 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Toby Toothbrush S - 5 cm

Duvoplus Garden Bites Toby Toothbrush S -​ 5 cm, 50 Stycken

  • Vegetariskt
  • Glutenfritt
  • Med naturlig mintolja
184 kr (4 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Garden Bites Fruity Tonya Toothpaste S - 7,8 cm

Duvoplus Garden Bites Fruity Tonya Toothpaste S -​ 7,8 cm, 18 Stycken

  • Fruktiga vegetariska snacks
  • Glutenfria
  • Med banan, persika och päron
103 kr (6 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Veggie Friends S - 6 cm

Duvoplus Garden Bites Veggie Friends S -​ 6 cm, 18 Stycken

  • Vegetariskt snack
  • Roliga figurer
  • Glutenfritt
103 kr (6 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Garden Bites Fruity Dental Swirls S - 13 cm

Duvoplus Garden Bites Fruity Dental Swirls S -​ 13 cm, 30 Stycken

  • Vegetariska tuggpinnar
  • Stödjer tandrengöringen
  • Glutenfria
103 kr (3 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Dentastix Small Big Pack

Pedigree Dentastix Small Big Pack, 880 g

  • För hundar mellan 5–10 kg
  • Minskar tandsten
  • Tillsatta vitaminer & mer
166 kr 196 kr (189 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Garden Bites Fruity Dental Swirls L - 16 cm

Duvoplus Garden Bites Fruity Dental Swirls L -​ 16 cm, 15 Stycken

  • Vegetariska tuggsnacks
  • Stödjer tandrengöringen
  • Glutenfria
103 kr (7 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Dentastix Multipack medium

Pedigree Dentastix Multipack medium

  • För hundar mellan 10–25 kg
  • Minskar tandsten
  • Tillsatta vitaminer & mer
107 kr 127 kr

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Dent Small 150g

Rinti Chicko Dent Small 150g, Kyckling (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Tvinnade tuggpinnar
  • Av tuggvänlig råhud
69 kr (460 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Dental Sticks L - 16 cm

Duvoplus Garden Bites Dental Sticks L -​ 16 cm, 14 Stycken

  • Vegetarisk godbit
  • Glutenfri
  • Lättsmält
115 kr (8 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Dental Sticks S - 13 cm

Duvoplus Garden Bites Dental Sticks S -​ 13 cm, 28 Stycken

  • Vegetariskt snack
  • Glutenfritt
  • Lättsmält
115 kr (4 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Denta Stix Light M

Pedigree Denta Stix Light M, 5 Stycken

  • 30 % färre kalorier
  • Läcker smak av kalkon
  • För hundar från 8 veckor & 2 kg
28 kr 34 kr (6 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 Stycken

  • 30 % färre kalorier
  • Läcker smak av kalkon
  • För hundar från 8 veckor & 2 kg
28 kr 34 kr (4 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Rinti Chicko Dent Kyckling Medium

Rinti Chicko Dent Kyckling Medium, 150 g

  • För vuxna pälsklingar
  • Tvinnade tuggpinnar
  • Av tålig råhud
69 kr (460 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Denta Stix Light L

Pedigree Denta Stix Light L, 4 Stycken

  • Minskar plack & tandsten
  • 30 % färre kalorier
  • För hundar från 8 veckor & 2 kg
28 kr 34 kr (7 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Vegan Bones S - 11 cm

Duvoplus Garden Bites Vegan Bones S -​ 11 cm, 8 Stycken

  • Vegetariskt tuggsnack
  • Glutenfritt
  • Med naturlig mintolja
127 kr (16 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Dental Twisters L - 16 cm

Duvoplus Garden Bites Dental Twisters L -​ 16 cm, 14 Stycken

  • Vegetariskt snack
  • Glutenfritt
  • Lättsmält
115 kr (8 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Vegan Bones L - 14,5 cm

Duvoplus Garden Bites Vegan Bones L -​ 14,5 cm, 3 Stycken

  • Vegetariskt tuggsnack
  • Glutenfritt
  • Med naturlig mintolja
103 kr (34 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

8in1 Fillets Pro Dental

8in1 Fillets Pro Dental, 80 g

  • Med kycklingkött
  • För fräsch andedräkt
  • Med näringsrik kärna
34 kr (425 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Natural Dentals med Fjäderfä & Granatäpple Small & Midi

WOW Natural Dentals med Fjäderfä & Granatäpple Small & Midi, 195 g

  • Stödjer munhygienen
  • Lång tuggtid
  • Inget tillsatt socker
46 kr (236 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Duvoplus Garden Bites Fruity Friends L - 12,5 cm

Duvoplus Garden Bites Fruity Friends L -​ 12,5 cm, 3 Stycken

  • Läckert vegetariskt snack
  • Med myntextrakt
  • Glutenfritt
103 kr (34 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Delights Pro Dental Twisted Sticks 35-Pack

8in1 Delights Pro Dental Twisted Sticks 35-​Pack

  • Kompletteringsfoder
  • Av slitstark nöthud
  • Kycklingkött i mitten
161 kr (847 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Delights Pro Dental Tuggben

8in1 Delights Pro Dental Tuggben, L

  • Kompletteringsfoder
  • Av slitstark nöthud
  • Kycklingkött i mitten
80 kr

Leverans till 12. oktober